Taj Designer Group...


 

تولید در و پنجره های UPVC

جهت خرید پنجره های دو جداره یو پی وی سی با ما تماس بگیرید. زیر قیمت ...

09125798230

 

 • تاریخچه
  ساخت در و پنجره های یو پی وی سی(UPVC)در سال 1960 در شهر دورتمند آلمان آغاز گردید و با پیشرفت تکنولوژی و افزایش هزینه تولید در و پنجره های چوبی، آهنی و آلومینیومی استفاده از در و پنجره های UPVC بعنوان نسل چهارم این محصول رونق یافته است.(با توجه به اینکه امروزه بهینه سازی مصرف انرژی یکی از بخش هایی است که بیش از پیش توجه کشورهای درحال توسعه را به خود جلب کرده است.)


 

 • UPVC
  ماده اولیه درب و پنجره های مدرن یو پی وی سی(UPVC) از مخفف کلمات (Unplasticized Poly Vinyl Chloride )تشکیل شده است. این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام بوده و در فرآیند تولید UPVC مواد مختلفی چون :ضربه گیر ها (Impact Modifier) تثبیت کننده ها(Fixature) مواد ضد احتراق(Fire Proof) پرکننده ها (Fillers)
  کمک کننده ها(Processiny Aids) رنگ های صنعتی (Pigments) و روان کننده های داخلی و خارجی(External & Internal) به آن اضافه می شود که قابلیت کاربردی به عنوان پروفیل درب و پنجره را باعث می گردد.
  دو ماده اصلی فوق ترموپلاست UPVC بدست می آید که ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC بوده ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت، این ماده جدید یک ماده غیر پلاستیکی محسوب می شود. در روند تولید در و پنجره یو پی وی سی(UPVC) پروفیلها پس از برش، جوش و کارگذاری پروفیلهای گالوانیزه میانی جهت تقویت مقالط به یکدیگر متصل میشوند و سپس با دستگیره ها، یراق آلات، نوارهای لاستیکی مخصوص و انواع شیشه های دوجداره متناسب با نیاز مصرف کننده عرضه میگردد.


 • در و پنجره یو پی وی سی

 

 • تولید در و پنجره های UPVC

  1- یراق آلات مطمئن و بادوام: دراین پنجره ها یراق آلات به گونه طراحی شده اند که سرتاسر پنجره را احاطه می کنند از چهار جهت پنجره را قفل نموده و به راحتی رگلاژ می شوند. یراق آلات مورد استفاده مطابق با استانداردهای اروپایی است که علاوه بر استحکام زیاد، در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم بوده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نخواهد داد.
  2- هدایت صوتی و حرارتی بسیار کم و آب بندی و هوابندی بسیار خوب: امروزه پدیده آلودگی صوتی بخشی از مشکلات زندگی در شهرهای بزرگ بوده و اثرات نامطلوب آن در رفتارهای اجتماعی و سلامتی روح و روان شهروندان مشهود است. وجود کانالهای خالی متعدد در میان پنجره های UPVC (3 یا 4 کانال) علاوه بر سبک تر کردن وزن باعث میگردد پروفیل پنجره عایق بهتری باشد و از انتقال صداهای محیط خارج به فضای داخلی جلوگیری نماید.
  3- مقاومت رنگ در برابر نور خورشید(UV)
  4- سیستم یکپارچه جوشکاری شده در گوشه ها مقاوم در برابر وزش شدید باد(تا 100 کیلومتر بر ساعت)
  5- تنوع و ثبات رنگ و ماندگاری بیش از 30 سال عمر مفید بدون نیاز به تعمیر یا باز سازی
  6- نگهداری و نظافت بسیار آسان
   

 • پروفیلupvc
  این نوع پروفیل از -60°c تا +70°c هیچگونه تغییری از نظر رنگ پریدگی و رنگ دویدگی و همچنین خمش یا انحنا درآن به وجود نخواهد آمد.این محصولات نه تنها سازگار با محیط زیست هستند بلکه دارای تفاوت فاحش نسبت به تولیدات رایج نیز می باشند و به نوعی طراحی گردیده است که با شرایط آب و هوایی ایران مطابقت دارد.

   

 • UPVC
  این پنجره ها به دلیل وجود یراق آلات ویژه از امنیت بالایی برخوردار هستند و در مقابل رطوبت، گرما و سرما مقاوم بوده و نیازی به رنگ آمیزی مجدد ندارد و به راحتی و با ارزانترین شوینده های خانگی زیبایی و تمیزی خود را باز می یابند، ارجحیت محصولات UPVC بر دیگر محصولات، عایق صوتی بودن آن ها و جلوگیری از اتلاف انرژی است که در مقایسه با محصولات مشابه بی همتا ست.
  ویژگی مهم این پنجره ها این است که مانع ورود اشعه ماوراء بنفش ، نورمرئی یا مادون قرمز که همان حرارت است میشوند.
  پنجره هایی که جلوی اشعه ماوراء بنفش را گرفته و نور مرئی را از خود عبور میدهند، انتخاب مناسبی برای مناطق گرمسیر هستند در حالی که در مناطق سردسیر بهتر است از پنجره هایی که ضد اشعه UV هستند و نور مرئی و مادون قرمز را عبور میدهند استفاده کرد.

 

 • مزایای درب و پنجرهUPVC 
  1-  پایداری رنگ در شرایط مختلف محیطی
  2-  استحکام بالا به دلیل شکل هندسی خاص پروفیلUPVC
  3-  عدم تغییر شکل به دلیل استفاده از ورقهای گالولنیزه در داخل خانه های پروفیلUPVC
  4-  نظافت آسان با آب و صابون
  5-  جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و تبادل گرما و سرما

  6-  عدم نیاز به سرویس های مکرر(تعویض، نقاشی و...)
  7-  صرفه جویی در مصرف انرژی تا 50%

  8-  قابلیت باز شدن به صورت های گوناگون
  9-  مقاوم در برابر تابش اشعه UV
  10- غیرقابل اشتعال
  11- مقاوم در برابر نیروی باد، باران و طوفان های شدید
  12- حفاظت از محیط زیست از طریق بازیافت
  13- نصب آسان بدلیل سبکی وزن پروفیل
  14- ایمنی بالا به دلیل استفاده از یراق آلات با بالاترین کیفیت
  15- استفاده از روکش های رنگی طرح دار برای سلیقه های مختلف

   

 • در و پنجره لولایی UPVC

این سیستم با واشرهای آب بندی مخصوص به گونه ای طراحی شده که مانع بسیار مقاومی در برابر نفوذ آب باران، گرد و غبار، آلودگی هوا و صوتی (کاهش تا 70 دسی بل) می باشد. عدم لرزش و ایجاد صدا به هنگام شدت باد و باران تا 150 کیلومتر در ساعت، صرفه جویی در هزینه زیرسازی و رنگ آلومینیومی عدم اشتعال به هنگام آتش سوزی، عدم تغییر شکل در محدوده دمای   80 +  تا 40- درجه سانتیگراد، غیر قابل پوسیدگی در برابر عوامل جوی و نظافت راحت و آسان از دیگر مزایای این سیستم است.
استفاده از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین یراق آلات آلمانی و ترکیه ای که در چهار جهت پنجره نصب شده، سبب سهولت باز و بسته شدن سیستم پنجره شده است. ویژگی این سیستم باز شدن پنجره بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی است.

در این مدل برای چرخش هوا، حالت افقی و برای باز و بسته کردن از حالت عمودی استفاده می شود که هر دو حالت از طریق چرخش دستگیره به راحتی قابل تغییر است. نکته دیگر اینکه در داخل تمامی پروفیل های این سیستم از مقاطع و پروفیل های گالوانیزه با ضخامت 6/1 و 2 میلیمتر جهت بالا بردن استحکام و استقامت پنجره در دراز مدت استفاده میگردد.